Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Серед  останніх одужавших від COVID-19 є і  жінка зі Знам’янки

11.08.2020

Головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук повідомляє, що минулої доби в лабораторному центрі на коронавірус обстежили 243 мешканців області. Результати такі:COVID-19 виявили в пенсіонера з Кропивницького. Чоловіка госпіталізували до Центральної міської лікарні. 

Одужали від хвороби четверо: двоє жінок і чоловік із обласного центру, а також жінка зі Знам'янки.

 

 У лікарнях другої хвилі вже підготовлено понад 10 тисяч ліжок

 

Міністерство охорони здоров’я почало розгортати по лікарні другої хвилі для боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19. Наразі в цих медичних закладах передбачено понад 10 тисяч ліжок для пацієнтів. Про це заявив  Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

За словами Міністра охорони здоров’я, темпи поширення коронавірусу в Україні, зокрема, збільшення кількості госпіталізацій (понад 200 осіб на добу) у деяких регіонах призвели до заповнення лікарень першої хвилі на понад 50%, що зумовило необхідність підготовки медичних закладів другого рівня. 

Як підкреслив Максим Степанов, за останні чотири місяці МОЗ значно збільшило кількість апаратів штучної вентиляції легень на понад 800 одиниць. «Крім того, значно збільшено кількість ліжок, до яких підведено кисень. Також триває робота із закупівлі засобів індивідуального захисту: це і респіратори, і рукавички, і захисні щитки, і медичні маски», — наголосив очільник МОЗу. 

 

Джерело – Кропивницька ОДА, https://moz.gov.ua/

 Також читайте:

ШЕСТЕРО ХВОРИХ НА COVID-19 НА КІРОВОГРАДЩИНІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У РЕАНІМАЦІЇ

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges