На Кіровоградщині знову 16 нових випадків захворювання на COVID-19
18.09.2020
Минулої доби в лабораторному центрі області провели 328 досліджень методом ПЛР. Одужали від коронавірусу троє мешканців Кіровоградщини, один житель області помер.
Як повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук, зафіксували шістнадцять нових випадків захворювання. Йдеться про вісім мешканців Гайворонського району (п’ять з села Завалля і три з м. Гайворон), трьох мешканців Кропивницького району ( дві жінки з села Червоний Яр та чоловік із села Бережинка), двох жінок з смт. Добровеличківка, мешканку села Родниківка Олександрівського району, жінку з обласного центру та жінку з м. Олександрія.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua
Читайте також: На Кіровоградщині виборчу адресу змінили понад дві тисячі мешканців
Спрощено процедуру надання документів на отримання одноразової матеріальної допомоги
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість