Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

На Знам’янщині проводяться планові перевірки підприємств району

29.09.2020

Нещодавно представники відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому та міськрайонної філії обласного центру зайнятості відвідали суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у м. Знам’янка.

Увагу підприємців та працівників було зосереджено на недопущенні використання незадекларованої праці, а також обов’язковому оформленні трудових відносин та дотриманні умов трудового договору. Учасникам зустрічі повідомлено про останні вагомі зміни у трудовому законодавстві, механізми здійснення державного контролю у сфері господарської діяльності суб’єктів господарювання та про повноваження інспекторів праці.

Тетяна Білозерських, провідний фахівець з питань зайнятості міськрайонної філії обласного центру зайнятості, ознайомила роботодавців із комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, а також з наслідками, які виникають у разі нелегального працевлаштування робітників.

«Незадекларована заробітна плата – це тимчасове благо, яке має негативні наслідки, перш за все, для самого працівника, адже позбавляє його усіх соціальних гарантій. А роботодавець, який приймає на роботу працівника без офіційного оформлення, ризикує натрапити на недобросовісне виконання ним обов’язків, внаслідок чого може сам понести фінансові втрати», – зазначила Т. Білозерських.

Під час інформаційних заходів підприємці та працівники мали можливість проконсультуватись із фахівцями, поставити питання, які їх цікавили та отримати вичерпні відповіді.

Джерело: https://kid.dcz.gov.ua


Читайте також: За минулу добу на коронавірус  захворіли тринадцятеро мешканців Кіровоградщини

Через адміністративні зміни в області відбудеться переформатування місцевих бюджетів

Першочергове ПЛР-тестування проводитимуть трьом категоріям людей

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook  та на каналі YouTube

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges