Жінка зі Знам’янки отруїлася грибами
02.11.2020
02 листопада 2020 року до ДУ „Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України” надійшло повідомлення про реєстрацію випадку отруєння дикорослими грибами.
52 – річна мешканка м. Знам’янка, Кіровоградської області, поласувавши дикорослими грибами, які були схожі на мухомори, відразу опинилася на лікарняному ліжку. Потерпіла, відчувши перші симптоми недуги (судоми, галюцинації, боязнь), звернулася до лікувального закладу. Наразі вона у важкому стані отримує лікування.
Джерело: http://labcentr.kr.ua/
Читайте також: Cлужбова недбалість cільського голови зі Знам’янщини призвела до розтрати 700 тис грн бюджетних коштів
ТВК оголосила переможця виборів Знам’янського міського голови
На Кіровоградщині із 298 ПЛР-тестів- 46 позитивних: статистика за добу
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість