Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Коронавірус на Знам’янщині станом на 20 листопада: 9 нових випадків, 6 людей одужали

20.11.2020

У лабораторному центрі провели 796 ПЛР-дослідження і 46 ПЛР-досліджень в обласній лікарні. У Кіровоградській області зафіксували ще 121 випадок інфікування на коронавірус. Наразі на COVID-19 хворіють 1917 жителів області, 1660 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції.

Випадки COVID-19 зареєстрували: шістдесят сім в обласному центрі; десять у Кропивницькому районі; вісім у м. Знам'янка; один у Знам'янському районі; один у Добровеличківському районі; два у м. Олександрія; вісім у м. Світловодськ; два у Благовіщенському районі; три у Новоукраїнському районі; шість у Новоархангельському районі; один у Бобринецькому районі; один у Олександрівському; один у Новомиргородському районі; один у Світловодському районі; один у Вільшанському районі; вісім у Петрівському районі.

За минулу добу одужало від коронавірусної інфекції 9 жителів обласного центру, 7 жителів м. Олександрія, 5 жителів м. Знам’янка, 2 жителів Новгородківського та Олександрівського районів та по одному жителю з Бобринецького, Добровеличківського, Знам’янського, Олександрійського районів.

Нa Кіровогрaдщині зaфіксувaли три летaльних випaдки COVID-19. Йдеться про 82-річну жінку з Кропивницького, 50-річного чоловіка з Олександрії, 60-річного чоловіка з Вільшанського району.

Зайнятість ліжок хворими становить 53 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою –59%.

257 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19: Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 79; Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 125; Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради – 18; Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 17; Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 18.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 16 тяжких хворих: 14 - в обласній лікарні та 2 – в Центральній міській лікарні.

Наразі 314 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 118 вільні.

Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/


Читайте також: Знам’янчанка Марія Нагорна — переможниця міжнародного фестивалю “Сузір’я талантів”

Понад 6000 грн було зібрано на допомогу рідним загиблого Івана Горошка

На Знам’янщині найнижчий середній розмір оплати праці

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges