Запали свічку пам’яті у своєму вікні!
28.11.2020
Загальнонаціональну традицію ставити запалену свічку у вікні своїх осель на знак вшанування виморених голодною смертю ініціював відомий історик, політолог, дослідник Голодомору Джеймс Мейс.
Сьогодні, 28 листопада о 16:00 свічка у вікні - це традиція важлива не лише для пам'яті про Голодомор, вона єднає нас, творить націю і робить сильнішими.
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість