Знам’янська лікарня отримає цифровий рентген й апарат УЗД-діагностики
23.12.2020
Шість медичних закладів Кіровоградщини отримають 11 одиниць техніки, придбану коштом державної субвенції. Про це повідомив голова облдержадміністрації Андрій Назаренко, 22 грудня, під робочої зустрічі з головами громад Олександрійського району.
«Хочу вам повідомити, що цифровий рентген і апарат ультразвукової діагностики отримає Олександрійська міська лікарня», – сказав очільник області.
Також за інформацією департаменту охорони здоров’я ОДА, нове обладнання отримають обласна лікарня, Знам’янська та Світловодська міські, Гайворонська й Добровеличківська ЦРЛ.
На придбання техніки для медзакладів Кіровоградщини держава виділила понад 38 мільйонів гривень субвенції.
Джерело – Кіровоградська ОДА
Також читайте:
ЧЕРГОВА ДРУГА СЕСІЯ ЗНАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: КАДРОВІ ПИТАННЯ
Підтримати сайт KOMORA.INFO: ПриватБанк 5169 3305 2225 4728
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість