Від коронавірусу померла 82-річна жінка зі Знам'янщини
30.12.2020
Як повідомляє головна санітарна лікарка області Надія Оперчук, минулої доби нa Кіровогрaдщині зафіксували 4 летальних випадки COVID-19.
Йдеться про 64-річну жінку та 67-річного чоловіка з м. Кропивницький, 82-річну жінку зі Знам'янського району та 58-річного чоловіка з Бобринецького району.
Наразі на COVID-19 хворіють 4009 жителів області, 3798 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.
Зайнятість ліжок хворими становить 20,1 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 23,8 %.
211 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:
Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 78;
Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 74;
Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 8;
Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради – 10;
Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка - 5;
Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 14;
Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 22.
Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 17 тяжких хворих: 16 – в обласній лікарні, 1 - в Олександрійській міській лікарні.
Наразі 735 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 525 вільні.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/
Читайте також: АТОвцям на Знам’янщині видiлили майже 2 тисяч гектар земельних ділянок
Хто увійшов до складу тендерного комітету виконкому Знам’янської міської ради?
Скільки коштуватиме електроенергія для населення з 1 січня 2021 року?
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість