Коронавірус на Кіровоградщині станом на 8 лютого: 4 захворіли, 2 одужали, 1 помер
08.02.2021
За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 42 ПЛР-тестування, в обласній лікарні не проводили. Зареєстрували три випадки COVID-19 в м. Кропивницькому та один в м. Олександрія. Наразі на COVID-19 хворіють 2278 жителів області, 2153 – лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції.
Одужали від коронавірусу 2 жителів м. Олександрія.
Нa Кіровогрaдщині за минулу добу зафіксували 1 летальний випадок COVID-19. Йдеться про 59-річного чоловіка з м. Кропивницький.
Зайнятість ліжок хворими становить 11,9 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 13%.
125 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:
Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 43;
Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 27;
Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 16;
Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради – 7;
Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка - 3;
Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 14;
Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 15.
Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 12 тяжких хворих: 10 - в обласній лікарні, 1 - в обласному госпіталі ветеранів війни, 1 – у Маловисківській центральній районній лікарні.
Наразі 1050 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 932 вільних.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/
Читайте також: Уродженка Знам’янського району здобула срібну нагороду на кубку України
Які права мають задекларовані працівники?
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість