komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 18 лютого: 31 людина захворіла, 33 одужали, 1 людина померла

18.02.2021

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 18 лютого. За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 290 ПЛР-тестувань, в обласній лікарні – 16. 

 Випадки COVID-19 зареєстрували:

десять у м. Кропивницькому;

чотири у м. Олександрія;

два у м. Світловодськ;

один у Вільшанському районі;

один у Добровеличківському районі;

один у Компаніївському районі;

три у Маловисківському районі;

один у Новгородківському районі;

два у Новомиргородському районі;

два в Олександрівському районі;

чотири у Петрівському районі.

Одужали від коронавірусу 13 жителів обласного центру, по 1 з м. Світловодськ та Благовіщенського, Добровеличківського, Компаніївського, Маловисківського, Новомиргородського, Олександрівського та Світловодського районів, а також 2 в Петрівському районі та 10 жителів з Устинівського району.

Нa Кіровогрaдщині зафіксували 1 летальний випадок COVID-19. Йдеться про 72-річну жінку з Маловисківського району.

Наразі на COVID-19 хворіють 2179 жителів області, 2071 – лікується амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

Зайнятість ліжок хворими становить 10,3 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 11,5 %.

108 стаціонарних ліжка у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:

Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 33;

Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 29;

Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 8;

Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради – 9;

Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка - 5;

Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 10;

Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 14.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 12 тяжких хворих: 11 - в обласній лікарні, 1 - в Олександріській міській лікарні.

Наразі 1050 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 957 вільних.

Джерело – Кіровоградська ОДА

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges