У міській лікарні Знам’янки на лікуванні перебуває 20 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19
24.03.2021
Між КНП «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради та Національною службою здоров’я України укладено договір за пакетом медичних послуг «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2».
Нині в лікарні перепрофільовано відділення на 20 ліжок для лікування хворих на коронавірусну хворобу.
Станом на 24.03.2021 року на лікуванні перебуває:
- 20 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19;
- 14 хворих в очікуванні результату ПЛР для подальшого лікування у стаціонарі;
- 61 хворий з діагнозом пневмонія.
З метою недопущення, занесення і поширення захворювань, спричинених коронавірусом на території Знам’янської ОТГ проводяться усі необхідні заходи (закупівля ЗІЗ, дез. засобів тощо) по даному захворюванню.
Нині проводиться процедура укладання договору з Національною службою здоров’я України на ІІ-IV квартал 2021 року.
Джерело: https://znam.gov.ua/
Читайте також: Коронавірус на Знам’янщині станом на 24 березня: 16 захворіли, 8 одужали, 1 людина померла
У Знам’янці відремонтують дошкільний заклад «Козачок»
У Знам’янці відбулася першість міста з баскетболу серед шкільних збірних команд дівчат
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість