Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Знам’янка: одне з найбільших залізничних підприємств області пропонувало безробітним роботу

10.09.2021

Днями на базі Локомотивного депо Знам’янка регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» з метою укомплектування вільних робочих місць відбувся міні-ярмарок вакансій. 

Захід мав на меті, насамперед, ознайомити шукачів роботи зі специфікою діяльності підприємства, що сприяє поліпшенню його іміджу, перспективами його розвитку, потребами у фахівцях тощо.

Представники роботодавця презентували своє підприємство та провели екскурсію для безробітних територією і дільницям депо, розповіли історію створення Локомотивного депо та чим займається підприємство.

Помічниця начальника з кадрових питань Ірина Ратушна ознайомила з актуальними вакансіями, відкритими на підприємстві, а це: слюсарі з ремонту рухомого складу, слюсарі-електрики, токарі,  столяри, майстри та ін. Також присутні мали змогу отримати детальну інформацію щодо вимог, конкретних обов’язків до кожної із заявлених вакансій, умов роботи, рівня заробітної платні та транспортної доступності.

Крім того, І. Ратушна розповіла безробітним про оклади, гарантовані працівникам депо, про систему премій, гарантований соціальний пакет та пільги відповідно до колективного договору (грошова винагорода у зв’язку із настанням ювілейної дати роботи на залізничному транспорті (25, 30, 40, 50 років), надбавки за вислугу років, професійну майстерність тощо.

Після ознайомлення з вакансіями та умовами праці присутніх запросили до екскурсії по ремонтних цехах підприємства, яку провів майстер Локомотивного депо Віталій Лиманенко.

З кожним безробітним, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено індивідуальну співбесіду, під час якої обговорювалися вимоги до претендентів на вільні робочі місця.

На думку шукачів роботи, міні-ярмарок вакансій на виробництві був корисним для них і пройшов у цікавій та змістовній формі. Водночас, фахівці філії висловили сподівання на те, що захід принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.

 

Також читайте: ПЕРЕВІРТЕ ВАКЦИНАЛЬНИЙ СТАТУС ДИТИНИ, ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО ВОНА ЗАХИЩЕНА

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges