komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Майданчик «Дитяча мрія»: проекти соціальної дії  для краси Знам’янської ТГ

14.09.2021

Село Петрове від 2020-го року – частина Знам’янської територіальної громади. В мікрорайоні Суслове мешкає 450 жителів, з яких 88 дітей (60 дітей віком від 2 до 12 років). Дозвілля малечі мікрорайону Суслове обмежене, бо  відсутній жодний дитячий майданчик. Як громада села змінює свою територію та облаштовує майданчик «Дитяча мрія» можна побачити вже зараз всім, хто цікавиться життям людей.

Захаращена одна з ділянок садово-городнього кооперативу «Північний» роками була без ладу. Поштовхом до змін стала, як завжди, людина – громадська активістка та голова ГО «ЦЕГРІН-РАЗОМ» Тетяна Захарчук, а нагодою для змін – проект соціальної дії від  фонду "Об'єднання", Чеської Республіки в Україні та Знам'янської міської ради.

  • 25 серпня 2021 року можна вважати днем змін для мікрорайону Суслове у Знам’янській ТГ. Саме цього дня стало відомо, що ГО «ЦЕГРІН-РАЗОМ» стала переможцем у проекті фонду "Об'єднання", Чеської Республіки в Україні та Знам'янської міської ради, – розповідає авторка проекту Тетяна Захарчук. – За визнанням нашого проекту  слідувало дві важливі складові участі: фінансування проекту у розмірі 50 тис. грн. – за фондом, та соціальна участь людей – у облаштуванні майданчика.

Від першого дня активні мешканці Суслового зібрались і почали прибирати територію від чагарників, вирубали всю поросль, мілкорослі дерева та підготували територію для планування.

 

Роботи було дуже багато. За кілька днів стало зрозумілим, що 50 тис. грн., виділених у вигляді гранту, буде замало для реалізації задуму. На допомогу прийшли друзі-партнери інші громадські організації громади. Серед них ГО «Єдність Кіровоградщини» на чолі з Олегом та Юрієм Гребенюками, ГО СПА «СЛАВЯН» (керівник Андрій Вовненко), ГО «Жіночий Дзен» (керівник Ірина Варакута).

 

Кожному було роботи, як кажуть, вдосталь. Плануванням та облаштуванням території, грейдеруванням, роботою важкої техніки, додатковим забезпеченням щебенем та відсівом, допомогою у облаштуванні квіткових клумб та установки обладнання – займались представники ГО «Єдність Кіровоградщини», закуплений матеріал для паркану збивали до купи у цілісні конструкції чоловіки мікрорайону, вони ж і встановлювали паркан по  периметру майданчика.  Жінки господарювали у фарбуванні конструкцій, паркану та території в цілому. Небайдужі активісти ГО Спортивно-патріотична асоціація «СЛАВЯН» подарували для огорожі території 25 м паркану, тепер загальна площа паркана складатиме 85 м.

Окремо слід звернути увагу і назвати родини всіх петрівчан, які долучились до виконання проекту: Вікторія та Станіслав Корнєйчук, Віталій Абільхаіров, Олена Абільхаірова, Анна Олещенко, Оксана Петровська, Олександр Корнєйчук, Олександр Літвінов, Іван та Віталій Волокітіни, Сергій Савченко, Тетяна Левіцька разом з діточками, Сергій Войчишин, Анна Посторонко, Наталія Савченко, Дар'я Савченко, Артем Томащук, Максим Нетребський, Дмитро Трофімчук та Оксана Трофімчук, Сергій та Марія Зіноватні.

Велика вдячність за всю проведену роботу від авторки проекту:

  • Наш дитячий майданчик «Дитяча мрія» справді буде проектом небайдужості людей. Зараз такі проекти називають новітнім поняттям «соціальної дії», але у реальності  - це  велика робота людей, у яких є бажання змінити дозвілля дітей та і своє власне на краще, - доповнює Тетяна Захарчук. – Вже зараз ми знаємо, що на цій території буде розміщено 8 конструкцій різного функціонального призначення для розваг дітей: лавки, гойдалки, швецька стінка та гірка.

Відкриття  майданчику «Дитяча мрія» відбудеться 25 вересня 2021 року. За представництва міністерства іноземних справ Чеської Республіки, фонду «Об’єднання», Знам’янської міської ради буде проведено урочисте свято із заохоченням дітей села  та солодкими подарунками.

Спілкувалась Оксана Войчишина

 Інформаційний партнер проекту - Komora.info

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges