komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

УКРАЇНІ НАЗВАЛИ ТОП-3 ДОСЯГНЕННЯ КРАЇНИ ЗА 2021 РІК. РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

23.12.2021

Лише 2% сказали, що жодних досягнень в цьому році не було.

Топ-3 досягнення України в 2021 році, на думку опитаних українців, – це перемога боксера Олександра Усика (35%), успіх українських паралімпійців в Токіо (32%) та програма «Велике будівництво» (31%). Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 16-18 грудня цього року. 

Також близько 20% назвали головними перемогами розширення послуг у застосунку «Дія», масову вакцинацію та вихід збірної з футболу до чвертьфіналу Євро 2020. Ще по 15% обрали основними перемогами виступ українських спортсменів на Літніх Олімпійських іграх та реалізацію норми обслуговування українською мовою.

13-14% вважають основним досягненням ухвалення закону «Про олігархів» та санкції проти Медведчука, ще 7-9% обрали досягненням старт ринку земель й договір про відкрите небо з ЄС, 4-5% – «Кримську платформу» й успіх «Go A» на Євробаченні. Лише 2% сказали, що жодних досягнень в цьому році не було.

Додамо, що опитування проводили серед дорослого населення України в усіх регіонах, крім окупованих територій. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Загалом методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера. опитали 2500 респондентів. Похибка не перевищує 2%.

Найбільшою проблемою в країні є корупція, – так вважає 55% українців, що взяли участь в опитуванні «Рейтингу» напередодні, 14-16 грудня. Проблему війни на Донбасі найважливішою вважає 51% громадян.

 Також чатайте:

МОНТЕРІВ КОЛІЇ ПОТРЕБУЮТЬ РОБОТОДАВЦІ КІРОВОГРАДЩИНИ 

КЕРІВНИКА МИТНИЦЬ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ Й ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ЗАТРИМАЛИ НА ВИМАГАННІ ГРОШЕЙ

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges