У Знам'янці першою у новому році народилась дівчинка
3.01.2022
У пологовому відділенні КНП «Знам’янська міська лікарня імені А. Лисенка» протягом трьох перших діб 2022 року народилась одна дитина - дівчинка (2 січня о 5:15).
Немовля назвали Олександра, її вага 3040 г, зріст 48 см. Вітаємо родину Костилецьких з Диківки! Здоров’я Вам та дівчинці!
Також читайте:
АСТРОЛОГИ ПІДГОТУВАЛИ ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 2022 РІК
ДО ШКІЛ ЗНАМ’ЯНСЬКІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ПОВЕРНУТЬСЯ 10 СІЧНЯ
ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ З КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID-19 НА КІРОВОГРАДЩИНІ СТАНОМ НА 3 СІЧНЯ 2022 РОКУ
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість