У "РАЙОННОЇ АПТЕЧНОЇ МЕРЕЖІ" НЕМАЄ КЕРІВНИКА
Днями на позачерговій сесії райради
було покладено обов'язки керівника комунального підприємства "Районна аптечна мережа" на Слободніченко Олену Борисівну - завідуючу аптекою № 240, до того часу, поки призначать нового керівника даного підприємства.
Нагадуємо, що колишнього керівника "РАМ" Галицького Володимира було звільнено із займаної посади 20 липня 2016 року.
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість