komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ОТРИМАТИ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ ВІДТЕПЕР МОЖНА ЗА СПРОЩЕНОЮ ПРОЦЕДУРОЮ

11.05.2022

Відповідну постанову прийняли на засіданні уряду 10 травня. Кабінет міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС.

 На засіданні уряду 10 травня прийняли постанову «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні». Про це повідомила пресслужба МВС.

Нормативний акт має забезпечити:

можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому складали теоретичний іспит.

можливість навчання з теоретичної підготовки осіб, які проходять підготовку, перепідготовку й підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв'язку (Zoom, Skype, Google meet тощо).

можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного та/або практичного іспитів.

скорочення терміну навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини (шляхом ущільнення викладання таких тем, як «Будова і технічне обслуговування ТЗ», «етика водія ТЗ» тощо).

можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка їде за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого сервісного центру МВС.

Також читайте:

20 000 ГРН І БІЛЬШЕ: КОМУ НА КІРОВОГРАДЩИНІ ПРОПОНУЮТЬ ТАКУ ЗАРПЛАТУ

НАМАГАВСЯ ЧЕРЕЗ ХАБАР УНИКНУТИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКА ВЧИНИЛИ ПОНАД 200 ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО ДОВКІЛЛЯ

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges