komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

БЕЗ МІСЬКИХ, РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ ЛІКАРЕНЬ. В УКРАЇНІ ДІЯТИМУТЬ ГОСПІТАЛЬНІ ОКРУГИ

2.07.2022

В Україні створять нову структуру медичних закладів.

В Україні збудують систему охорони здоров'я європейського зразка. Зокрема, нівелюють застарілий поділ лікарень на міські, районні та обласні. Законопроєкт №6306, який передбачає початок інфраструктурної частини медичної реформи, ухвалила Верховна Рада. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, в Україні створять госпітальні округи, які будуватимуться за кластерним принципом.

«Остаточно прощаємося із «совком», будуємо мережу закладів охорони здоров'я європейського зразка, нівелюємо застарілий поділ лікарень на міські, районні та обласні, які часто мали задублювані функції. Тепер мережа госпітальних округів будуватиметься за кластерним принципом, який відповідатиме потребам і викликам сьогодення», – каже Віктор Ляшко.

Новий підхід передбачає створення кількох рівнів лікарень: надкластерні, кластерні та загальні. Госпітальне планування надає кожній громаді чіткий орієнтир – де і які послуги будуть отримувати люди. Кожна лікарня матиме свою роль та чітко прописаний функціонал. Більш прості випадки лікуватимуться якомога ближче до пацієнта – в загальних лікарнях, більш складні – в кластерних та надкластерних медичних закладах.

За словами Віктора Ляшка, закон, починаючи з 2023 року, дозволить запустити реімбурсацію ліків, тобто зробити їх більш доступними для пацієнтів через спрощення отримання рецептів.

Також читайте:

ЩО ЗМІНИТЬСЯ  ІЗ 1 ЛИПНЯ

ДО КОЖНОГО ДВОРУ ДБАЛІ РУКИ ГОСПОДАРІВ

В УКРАЇНІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ПЕРШОГО РОКУ РОБОТИ РИНКУ ЗЕМЛІ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges