komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«ПОВІСТКИ» В СУД НАДСИЛАТИМУТЬ ЧЕРЕЗ «ДІЮ»

31.07.2022

У додатку «Дія» позивач або відповідач зможуть отримати інформацію про суд, який розглядає справу, сторони спору та предмет позову.

Верховна Рада України ухвалила закон про надання інформації про суд, предмет позову, місце, дату і час судового засідання з використанням Єдиного державного порталу електронних послуг, в тому числі з використанням порталу «Дія».

За закон про внесення змін до закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо здійснення судочинства в умовах воєнного чи надзвичайного стану проголосували 269 нардепів.

Як йдеться у пояснювальній записці, документом передбачено, що у мобільному додатку «Дія» позивач або відповідач зможуть отримати інформацію про суд, який розглядає справу, сторони спору та предмет позову.

Пропонується також на час дії воєнного або надзвичайного стану та карантину, встановленого урядом з метою запобігання поширенню Covid-19, дозволити суддям проводити збори дистанційно в режимі відеоконференції.

Також читайте:

В УКРАЇНІ ПОСИЛЯТЬ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДПАЛИ ОПАЛОГО ЛИСТЯ ТА СТЕРНІ

У КРОПИВНИЦЬКОМУ ЛІКВІДОВУЮТЬ НАСЛІДКИ РАКЕТНОГО УДАРУ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges