komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

У кропивницькому суді досліджують докази у справі вбивства школярки Діани Хріненко

6.09.2022

У Кіровському районному суді Кропивницького колегія суддів та присяжні досліджують докази у справі вбивства школярки Діани Хріненко. Повідомляє  -https://suspilne.media/  Засідання у цій справі тривають четвертий рік.

Прокурор Костянтин Клюкін сказав, до кримінального правопорушення може бути причетний Микола Середніцький, житель Кіровоградської області. "В ході деталізації телефонних дзвінків, з’ясовано що Середніцький на момент скоєння злочину перебував в селі Суботці".

Зі слів прокурора, це стало підставою для обшуку автомобіля, яким користувався обвинувачуваний: "Виявили та вилучили чохли від підголовників. Гігієнічну помаду, поліетиленовий пакет, браслет, полімери у вигляді бусинок".

Адвокат обвинувачуваного Олександр Урсаленко спілкувався з судом відеозв’язком. Вважає, не всі докази можуть бути прийняті до обвинувачення: "Були вилучені якісь предмети без опису, щоб можна було впізнати їх. Візуально на них нічого не можна було бачити, вилучалися для статистики".

На засідання не з’явились четверо свідків, сказав прокурор. "Була інформація, що один зі свідків пішов до лав ЗСУ, однак вона не підтверджена на даний час. Буде зроблено запит, щоб дізнатися".

Справу продовжать слухати 19 вересня.

 Також читайте:

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКИЙ ТА КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ В МЕЖАХ ДОПУСТИМИХ РІВНІВ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges