У ЗАСТОСУНОК «ДІЯ» ПОВЕРНУЛИ ШТРАФИ АВТОФІКСАЦІЇ
11.03.2023
Оплату штрафів переводили на нові реквізити, тому деякий час сервіс не працював.
У застосунок «Дія» повернули штрафи автофіксації. Оплату штрафів переводили на нові реквізити, тому деякий час сервіс не працював. Про це повідомили у пресслужбі «Дії».
«Якийсь час сервіс не працював, бо оплату штрафів переводили на нові реквізити. Це було потрібно, щоб кошти надходили в місцеві бюджети, а не на один рахунок, як раніше.
Доопрацювання успішно завершено», – йдеться в повідомленні.
Додамо, що у «Дію» підтягнуться всі штрафи за період, поки сервіс був недоступний.
Також читайте: ЧИ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ СІМЕЙНИЙ ЛІКАР НАДАВАТИ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ?
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість