ОБЛАСНА «ЕКСТРЕНКА» ОТРИМАЛА 25 ГЕНЕРАТОРІВ
20.03.2023
Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Кіровоградської області отримав від благодійного фонду «Хіл Україна» 25 генераторів. Про це повідомив гендиректор центру Олександр Ярошенко сьогодні, 20 березня.
«Маємо 25 бензинових генераторів потужністю 3 кВт. Наразі вирішуємо питання щодо підключення їх у пункти чергування наших бригад в громадах області. Щиро вдячні благодійній організації за співпрацю!», - зазначив Олександр Ярошенко.
Як уже повідомлялося, 6 автомобілів екстреної медичної допомоги типу С від ДП «Медичні закупівлі України» отримав Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області.
Джерело - https://oblrada.kr.ua/
Також читайте: ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ФЛЕШМОБУ «МОЯ ВЕСНА»!
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість