komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ОБЛАСНА «ЕКСТРЕНКА» ОТРИМАЛА 25 ГЕНЕРАТОРІВ

20.03.2023

Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Кіровоградської області отримав від благодійного фонду «Хіл Україна» 25 генераторів. Про це повідомив гендиректор центру Олександр Ярошенко сьогодні, 20 березня.


«Маємо 25 бензинових генераторів потужністю 3 кВт. Наразі вирішуємо питання щодо підключення їх у пункти чергування наших бригад в громадах області. Щиро вдячні благодійній організації за співпрацю!», - зазначив Олександр Ярошенко.


Як уже повідомлялося, 6 автомобілів екстреної медичної допомоги типу С від ДП «Медичні закупівлі України» отримав Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області.

Джерело - https://oblrada.kr.ua/

Також читайте: ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ФЛЕШМОБУ «МОЯ ВЕСНА»!

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges