У МІСТІ З'ЯВИЛИСЬ «ЗЕБРИ»
Ми усі знаємо, що зі знаками у нашому місці дуже скрутно
на деяких ділянках дороги вони не поновлювалися дуже довго, світлофори , взагалі відсутні, то тим, хто не знаходиться за кермом, залишаються зебри та тротуари для їх безпеки. Відповідно до рішення сесії Знам’янської міської ради № 311 від 25 липня 2011 року «Про затвердження Правил благоустрою м.Знам’янка, селище Знам’янка та Водяне в новій редакції»: «Правила – це нормативно-правовий акт, яким встановлено порядок комплексного виконання робіт з благоустрою території, права та обов’язки всіх суб’єктів, що знаходяться на території м.Знам’янка, селищ Знам’янка та Водяно. 1.3. Правила включають такі напрямки: - утримання території міста; - озеленення міських територій; - дороги і тротуари…». Тобто, повноваження щодо поновлення дорожньої розмітки на вулицях міста покладаються на комунальні служби, а контроль за ними на виконавчий комітет Знам’янської міської ради. За порушення виконання Правил благоустрою передбачене адміністративне покарання, але в тих таки правилах не прописано, яку відповідальність несуть органи місцевого самоврядування за їх невиконання. Разом з тим, у документі чітко зазначено, хто наносить розмітку, у разі її відсутності. Чому замість того, щоб зробити таку важливу справу навесні, наші керманичі виконують свої обов’язки на два місяці пізніше? Саме 18 липня у м. Знам’янка поновили пішохідні переходи.
Ольга Полякова
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість