Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Спорт

Всеукраїнські змагання з велоспорту знову відбулися у Знам'янці

11.05.2017

Традиційно на початку травня Знам'янка зустрічає спортсменів з усієї України, понад 130 учасників виявили бажання змагатись за кубки та призові місця. Велоспортсмени представляли міста з понад 10 куточків нашої держави: м. Кривий Ріг, Первомайськ, Миколаїв, Новгородка, Кременчук та інші. 

За результатами змагань команда секції велоспорту м. Знам'янка (тренери Сергій Кошовий та Інна Хрипта) здобули наступні нагороди:

- індивідуальна гонка на 10 км., юнаки 2005 р.н. та молодші,- III-е місце за Максимом Федорчуком, V-е місце  - Іван Андрєєв, юнаки 2003-2004 р. н - VIII-е місце Максим Телегін.

-  гонка критеріум - I-е місце за Максимом Федорчуком, V-е місце - Іван Андрєєв.

- групова гонка на 25 км - I-е місце - Максим Федорчук, III-е місце за Іваном Андрєєвим, VIII-е місце Андрій Руднєв. У віковій групі 2003-2004 р. н.  у груповій гонці на 35 км - II-е місце за Кирилом Щавою, Х-е місце - Максим Телегін.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges