Вихованці Знам'янської КДЮСШ вибороли бронзу в обласному чемпіонаті з велоспорту
20.04.2021
16.04-18.04.2021 року відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з велоспорту. У змаганнях брали участь команди Кропивницького, Олександрії, Знам'янки, Суботської ОТГ, Новгородка, Соколівське ОТГ Кіровоградський район, Миколаєва та Черкас.
Вихованці Знам'янської КДЮСШ Штокайло Артем та Кікоть Максим у парній гонці вибороли бронзові нагороди. Решта вихованців були в кроці від п'ядисталу - займали четверті, п'яті, шості міста. Участь брали понад 120 спортсменів.
Джерело: http://znamosvita.at.ua/
Читайте також:
ЮНІ МУЗИКАНТИ ЗНАМ’ЯНКИ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ВИКОНАВСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
ДО 01 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ ПЕНСІОНЕРИ КІРОВОГРАДЩИНИ МАЮТЬ ВИЗНАЧИТИСЯ ЧЕРЕЗ ЯКИЙ БАНК ОТРИМУВАТИ ПЕНСІЮ
НА ШЛЯХУ ДО НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість