інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Промінь переміг команду чемпіонату області

20.05.2021

19 травня у селищі Олександрівка богданівський Промінь зустрічався з місцевою командою Тясмин, яка виступає у Першій лізі чемпіонату Кіровоградської області з футболу.

На 15 хвилині матчу Тясмин вийшов вперед. Наприкінці першої половини зустрічі з передачі Долінського відзначився Галуха. У другому таймі Шевцов не реалізував пенальті у ворота Тясмину. Та все ж Промінь вирвав перемогу – Долінський прямим ударом зі штрафного поцілив у сітку воріт.

Тясмин (Олександрівка) – Промінь (Богданівка) – 1:2 (1:1 (?, 15 – Галуха, 45; Долінський, 67)