komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

ТУРНІР З ФУТЗАЛУ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ДНЮ ВИЗВОЛЕННЯ ЗНАМ’ЯНКИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

13.12.2022

9 грудня у спортивному залі КДЮСШ пройшов мотиваційний турнір з фут залу присвячений Дню Збройних Сил України та Дню визволення Знам’янки від фашистських загарбників.

Ініціатором проведення змагань виступили Знам’янська дирекція залізничних перевезень та Знам’янська територіальна профспілкова організація залізничників і транспортних будівельників України та відділ молоді та спорту виконавчого комітету Знам’янської міської ради. Участь у змаганнях брали чотири залізничні підрозділи Знам’янського вузла. Всі учасники змагань проявили мужність, витривалість, прагнення до перемоги. В залі вирував дух спортивного азарту та взаємопідтримки. Після запеклої боротьби місця розподілились наступним чином:

ІІІ місце – Знам’янський загін воєнізованої охорони;

ІІ місце – Знам’янське вагонне депо;

І місце – Знам'янське локомотивне депо.

Переможців нагороджено кубком, призери отримали медалі та грамоти Знам’янської дирекції залізничних перевезень і Знам’янської територіальної профспілкової організації залізничників і транспортних будівельників України.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, завдяки зусиллям що доклав до цього завідуючий відділом учбово-спортивної роботи Знам’янського регіону Одеської залізниці Олексій ШМАЛЬКО.

Змагання відбулися за сприяння та підтримки відділу молоді та спорту виконавчого комітету Знам’янської міської ради та ФСК «Локомотив» (Одеса).

Під час урочистостей спортсменів-залізничників привітали депутат Знам’янської міської ради Олег ТІТАРЄВ та начальник відділу молоді та спорту Руслана ЛАДОЖИНСЬКА, які побажали учасникам турніру мирного неба та нових перемог у спорті та повсякденності, адже будь-яка маленька перемога є складовою Великої ПЕРЕМОГИ, якої ми всі відчайдушно прагнемо!

Джерело - https://znam.gov.ua/

Також читайте:

УКРЗАЛІЗНИЦЯ ДОПРАВЛЯЄ СВІТЛО ВИФЛЕЄМСЬКОГО ВОГНЮ МИРУ ДО 22 ОБЛАСНИХ ЦЕНТРІВ ТА МІСТ КОНОТОП І КРАМАТОРСЬК

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges