komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Громадська організація «Клуб «Тітан»: досягнення знам’ янських спортсменів

7.03.2023

 Громадська організація «Клуб «Тітан» та її тренер Дмитро Тітов є єдиною в Знам’янці організацією, яка навчає дітей та підлітків такому виду спорту,  як Таеквон-до.  Серед кількох десятків вихованців організації, а це  80 осіб, є такі, що стали призерами Чемпіонату України,  досягли значних успіхів у тренуваннях та представляють Знам’янку у складі національної збірної України.

Репутація нашого міста у глобальній спортивній сфері звучить голосно завдяки таким сильним спортсменам, зусиллям тренера та підтримці  батьків. Станом на 2022 рік  Всеукраїнський союз Таеквон-до, членом якого є «Клуб «Тітан»,  визнано найактивнішою спортивною громадською організацією в Україні.

Зараз подвійний удар по розвитку молоді та спорту в Україні нанесли спочатку пандемія COVID19, а потім повномасштабне військове вторгнення російської федерації. Незважаючи на це, вихованці «Титану»  продовжують  роботу і надалі  мають наміри досягати значних успіхів у спортивній діяльності,  не залежно від будь-яких перепон.

 

 

  • Під час повномасштабного вторгнення російської федерації національна збірна України з Таекван-до «ВСТ» посіла 3 місце на чемпіонаті Європи в Хорватії та перше командне місце на кубку світу в Словенії, - розповідає тренер знам’янського клубу Дмитро Титов, -Таеквон-до – це корейське бойове мистецтво, яке має не тільки фізичну, але й філософську складову. Головними принципами цього бойового мистецтва є: ввічливість, чесність, самоконтроль, наполегливість, непохитність духу та принцип «Ніколи не починай бій, але завжди закінчуй його». Таеквон-до вчить своїх вихованців бути милосердними, допомагати іншим, а також дотримуватися етики та моральних принципів. У бойовому мистецтві Таеквон-до більше уваги приділяється самозахисту, а не нападу, тому що вважається, що найбільш важливим завданням в боротьбі є захист від противника. Отже, Таеквон-до не тільки формує фізичну силу та готовність до самозахисту, але й допомагає людині стати моральною та етичною особистістю, що може допомогти в її повсякденному житті. Таким чином стає зрозуміло, що наші вихованці завдяки гарній фізичній формі та навичкам, завжди будуть в змозі захищати свої сім’ї та свою країну.

 

 

 

  • Розкажіть про останні досягнення Ваших вихованців за останні кілька місяців.

-  Для прикладу у м. Львів: Кладніцький Микита: 2 місце – формальні вправи (туль) 3 місце – спаринг Всеукраїнські змагання з Таеквон-До серед дітей 4-6 листопада 2022 року, с. Яблуниця, Івано-Франківської області: Муслімова Марія: 1 місце – формальні вправи (туль) 2 місце – спаринг Муслімов Михайло: 1 місце – формальні вправи (туль) 2 місце – спаринг Чемпіонат України з Таеквон-До серед дорослих, юніорів та юнаків 4-6 листопада 2022 року, с. Яблуниця, Івано-Франківської області: Агафонов Денис: 2 місце – формальні вправи (туль) Кладніцький Микита: 1 місце – формальні вправи (туль) 2 місце – спаринг Петруніна Анастасія: 1 місце – формальні вправи (туль) Філіпченкова Аліна: 2 місце – спаринг 3 місце – формальні вправи (туль) Відкритий Всеукраїнський турнір з Таеквон-До «King Cup» 11 лютого 2023,

м. Полтава: Агафонов Денис: 1 місце – спаринг 2 місце – формальні вправи (туль) Муслімова Марія: 1 місце – спаринг Муслімов Михайло: 1 місце – спаринг Кладніцький Микита: 3 місце – спаринг 3 місце – формальні вправи (туль) Литвиненко Дмитро: 1 місце – спаринг Петруніна Анастасія: 1 місце – формальні вправи (туль) 1 місце – спаринг Філіпченкова Аліна: 1 місце – формальні вправи (туль) 2 місце – спаринг Чумак Олександр: 2 місце – спаринг.

 

Для забезпечення повноцінної роботи нині Громадська організація «Клуб «Тітан»   потребує підтримки.

  • Ми постійно потребуємо фінансів на придбання різноманітного спортивного інвентарю, поточного ремонту приміщення, організацію поїздок і спортивних заходів для наших вихованців. На жаль, нам невідомо, чи існують якісь програми взаємодії громадських організацій з Державою, але ми вважаємо, що повинен існувати певний спосіб взаємодії нашої організації з органами місцевого самоврядування, щоб наша робота була більш продуктивною і вигідною для всіх. Щоразу команда потребує коштів під час виїзду на змагання " 1000 грн. на спортсмена - обласні змагання " також є величезна потреба в придбанні спортивного інвентарю " татамі , ракетки, маківари, боксерські груші , тренажер для удосконалення техніки ударів ногами" - вартість близько 80000 грн., - додав Дмитро Тітов, - Кожен, хто займається в нашому клубі має величезний потенціал, але відсутність коштів багатьом спортсменам не дає можливість прийняти в тих чи інших змаганнях участь, та розкрити свій потенціал. Відсутність необхідного обладнання, гальмує розвиток спортсменів. Не зважаючи на це, не зважаючи на війну, та всі перепони життя, ми маємо гарні результати.

Усі, хто має бажання допомогти та підтримати  громадську організацію «Клуб «Тітан», звертайтесь за тел.+38-095-219-81-84 (Дмитро Титов).

Спілкувалась Оксана Войчишина

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges