komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Спортивно-патріотичні змагання «Сильні духом» у м. Знам'янка

20.05.2023

Сьогодні у Знам’янці біля водойми Копанка було людно, відбувалися патріотичні змагання «Сильні духом». Захід організували  ГО «Українське капеланство» (голова Сергій Карлюга) та Знам’янська міська рада (голова Володимир Сокирко).

 Виборювати звання найсильніших зголосились п’ять команд: «ВЧ 2708», «Локомотив» (м. Знам’янка), «Святослав» (м. Кропивницький), «Анаконда» (м. Знам’янка) та «Бразильці» (м. Знам’янка).

на фото команда "Святослав"

 

Спілкуємось з один із найдосвідченіших  учасників змагань з м. Кропивницький Сергієм Куриленком: «Ми представлені сьогодні збірною командою з області, всі досвідчені спортсмени. Ми маємо практику таких змагань на всеукраїнському рівні, тому дуже добре розуміємось у техніках виконання різних силових вправ. Я особисто таким силовим вправам тренуюсь  12 років. Для такого виду змагань мало бути просто сильним фізично, запорука успіху – постійне тренування, наприклад, я тренуюсь 5 разів на тиждень. Це непросто, адже заняття  не тільки у спортзалі, а потрібно і  бігати, і  виконувати купу вправ на витривалість. Я маю досвід участі у всеукраїнських іграх у «Богатирських іграх» разом з Василем Вірастюком, це не  патріотично-спортивні змагання, а  силові турніри всеукраїнського рівня. Найголовніше у будь-якому форматі таких ігор –  мотивувати молодь бути сильними і здоровими, розвиватись. Хочу, щоб так було і сьогодні.»


 

У команді з кропивницького серед чоловіків – велетнів була і жінка, яка вже чотири роки теж бере участь у «Багатирських іграх» - Оксана Савченко.  Вона переконливо сказала, що не має на іграх ніяких поступок, дуже любить адреналін у змаганнях, із улюблених видів вправи:  «Колода», «Дамбл» та «Тяга автомобіля».

 


  • Ми хочемо присвятити змагання тим хлопцям, яких зараз немає поруч, - зауважила заступник міського голови Ліана Пересадченко, відкриваючи початок змагань.

Сергій Карлюга, голова ГО «Українське капеланство» провів короткі спільну молитву  та подякував всім учасникам своєї команди, які доклали зусиль, щоб свято відбулося.

  • Кожен у команді, як механізм має щось робити, тоді буде перемога, я теж маю таку команду, де всі працюють злагоджено для нашої спільної Перемоги на усіх фронтах  щодень!, - сказав Сергій Карлюга.

 


 

Далі тривали змагання і запекла боротьба за кожен жим лежачі, перекидання колеса (280 кг та 150 кг) та перетягування каната.

 

 

 

 

 

 

 

 Спортсмени потішили і себе, і всіх вболівальників, стали  натхненням для молоді і навіть проведення  дитячих змагань з піднімання гирі, де кращі вибороли звання «Юні силачі»: Денис Куриленко (перше місце), Ілля Жучинин (друге місце), Артем Бублейник (третє місце). Всі учасники змагань отримали солодкі подарунки та м’які іграшки.

 

 

 

 

Дорослі спортсмени після трьох етапів змагань розподілили призові місця у такій послідовності: «Святослав» (м. Кропивницький) – 1 місце, «Локомотив» (м. Знам’янка) – 2  місце, «ВЧ 2708» - 3 місце.

 

 

 

По закінченню свята спорту на всіх присутніх чекала смачна каша.

Спілкувалась Оксана Войчишина

Фото Оксани Войчишиної

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges