Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Війна

Чим відомі звільнені з полону 27 грудня?

29.12.2017

Серед звільнених з полону, відомий 63-річний релігієзнавець, донецький вчений Ігор Козловський. Терористи його ув’язнили, бо як і решта він не сприймав нової влади “ДНР”. Чоловік пробув у полоні майже 2 роки. 

Ігор Козловський активно відроджував на Донеччині козацькі рух і традиції. У січні 2016-го року до його квартири в Донецьку увірвалися бойовики. Вони пограбували й викрали історика. А в травні цього року трибунал “ДНР” засудив ученого за начебто контакти з забороненими сепаратистами організаціями.

Серед звільнених легендарні кіборг – Олександр Морозов. Він перебував в заручниках найдовше, ще з оборони Донецького аеропорту.

22-річний контрактник Валентин Богдан потрапив у полон до бойовиків взимку 2016 року. Але матері повідомляли, що її сина в списках на обмін немає.

Андрій Бесараб у травні 2016 їхав у відрядження і потрапив в полон “ДНР”, заїхавши на чужий блокпост. Чоловік зовсім трохи не дочекався дембеля. Служив він в інженерних військах.

Нацгвардієць Євген Чуднєцов потрапив у полон взимку 2015-го. Про його долю стало відомо з цих кадрів російських ЗМІ. Бойовики засудили Євгена до 30 років. У полоні ОРДЛО він зазнав страшних катувань.

Вдалося звільнити і члена фанатської організації футбольного клубу Зоря Владислава Овчаренка.

У жовтні цьогоріч “суд ЛНР” засудив його до 17 років ув’язнення “особливого камерного режиму” за нібито шпигунство на користь України через те, що він вийшов у центр окупованого Луганська з українським прапором і спалив “прапор” терористів “ЛНР”.

Серед звільнених і знам’янчанин Олексій Кушпіль, вiйськовослужбовець 56-ї бригaди. Як повідомила мама колишнього полоненого Наталія Петрівна, Олексій ще не приїхав до рідного міста, а перебуває на обстеженні у шпиталі м. Києва. Нагадуємо, що з історією полону Олексія, зі слів мами, можна познайомитись - http://komora.info/vijna/1531-mati-sina-chekae-z-polonu

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges