Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

Новий тендер на ремонт частини вул. Гагаріна – майже два мільйони!

11.05.2018

Наприкінці березня 2018 року редакція komora.info опублікувала матеріал, що частину вул. Гагаріна будуть ремонтувати за 1 632 000 грн черкаська фірма  ТОВ «Дорожньо-будівельне управління – 70».  Але 23 квітня був оголошений новий тендер на ремонт цієї вулиці у зв’язку з тим, що рішення про проведення даного тендеру було скасовано. Отже, в системі публічних закупівельProZorro знову відкритий тендер на проведення капітального ремонту автомобільної дороги по вул. Гагаріна (від вул. Михайла Грушевського до вул. Партизанської) на суму 1 843 532 грн. Слід зазначити, що завдяки відкритим торгам на ремонті цієї ділянки дороги можна було б зекономити 211 532 грн. бюджетних коштів. Щось пішло не так… Що саме?

У тендері на проведення капітального ремонту автомобільної дороги по вул. Гагаріна (від вул. Михайла Грушевського до вул. Партизанської),  взяли участь 5 учасників. Черкаська фірма ТОВ «Дорожньо-будівельне управління – 70» надала найвигіднішу пропозицію – виконати капітальний ремонт дороги за 1 632 000 грн (очікувана вартість була 1 843 532 грн). Але 13 квітня рішення щодо ремонту черкаською фірмою було скасоване.

Причина скасування рішення пояснюється у протоколі засідання тендерного комітету управління ЖКГ від 12 квітня. 4 квітня переможцю був відправлений лист щодо термінів укладання договору про закупівлю. Але станом 11 квітня від ТОВ «Дорожньо-будівельне управління – 70» відповідь не надійшла. Згідно Закона «Про публічні закупівлі» (абз. 1  пп. 2 п. 1 ст. 30), замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі, якщо переможець відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладання договору про закупівлю.

Торги мають статус «Подання пропозицій». Хто цього разу візьме участь у тендері на майже 2 млн грн? Чи вдасться зекономити міських грошей завдяки відкритим торгам? Чекаємо…

Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges