Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Грошi

Частину вул. Гагаріна будуть ремонтувати за 1 632 000 грн

30.03.2018

По вулиці Гагаріна (від вул. Михайла Грушевського до вул. Партизанської) будуть проводити капітальний ремонт дорожнього покриття за 1 632 000грн. Серед 5 учасників, у тендері перемогла черкаська фірма – ТОВ «Дорожньо-будівельне управління – 70». Очікувана вартість була 1 843 532 грн, завдяки проведенню відкритих торгів вдалося зекономити кошти міста в розмірі 211 532 грн. Втім, можна було зекономити ще на 32 000 грн більше, тому що була ще вигідніша пропозиція від знам’янської фірми – ТОВ «Компанія «УКРДОРБУД», яка за даними єдиного державного  реєстру мінюста належить Артуру Хачатряну. Яка причина відхилення найдешевшої пропозиції і хто ж буде ремонтувати вулицю за таку немаленьку суму?

У тендері на проведення капітального ремонту автомобільної дороги по вул. Гагаріна (від вул. Михайла Грушевського до вул. Партизанської), (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-02-23-000571-c), брали участь 5 учасників: ТОВ «Компанія «УКРДОРБУД», м. Знам’янка, Артур Хачатрян (остаточна пропозиція – 1 600 000 грн), ТОВ «Дорожньо-будівельне управління – 70», м. Черкаси, Олена Бабенко (остаточна пропозиція – 1 632 000 грн), ФОП Пилявський Володимир Вікторович, м. Сміла (остаточна пропозиція – 1 771 120,24 грн),ТОВ «АВТОБУДЕКСПРЕС», м. Знам’янка, Дмитро Аністратенко (остаточна пропозиція – 1 798 921,08 грн), ДП"КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР"ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ", м. Кропивницький (остаточна пропозиція – 1 799 481,68 грн).

Відповідно до ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про публічні закупівлі» оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовниками у тендерній документації, та шляхом застосування аукціону. За результатами проведеного аукціону найбільш економічно вигідною тендерною пропозицією є пропозиція ТОВ «Компанія «УКРДОРБУД

Отже, найвигідніша пропозиція надійшла від ТОВ «Компанія «УКРДОРБУД» - 1 600 000 грн. Так чому вона була відхилена тендерним комітетом? 

В протоколі засідання тендерного комітету говориться: «... Заступник голови тендерного комітету вказала, що пропозиція ТОВ «Компанія «УКРДОРБУД» не відповідає вимогам тендерної документації…». Що саме було невідповідним у тендерній документації даного ТОВ?

За протоколом названі наступні причини відхилення: 1.Учасником не розміщено на веб-порталі уповноваженого органу тендерну (цінову пропозицію) згідно Додатку №1 з урахування проведеного аукціону… 2. Відсутня довідка про наявність в Учасника досвіду виконання аналогічного договору (Додаток 5) та копії договорів, що наведені в довідці про виконання аналогічних договорів, надання яких передбачено Додатком 2. 3. Довіреність, щодо представлення інтересів учасника під час проведення процедури закупівлі дійсна до 31 лютого 2018 року. 4. Відсутня довідка, яка містить загальні відомості про учасника… 5. Відсутня сканована копія Свідоцтва про реєстру платника податку на додану вартість або сканована копія чинного Свідоцтва про сплату єдиного податку.

Коротко про переможця - ТОВ «Дорожньо-будівельне управління – 70»

ТОВ «Дорожньо-будівельне управління – 70» зареєстрована у м. Черкаси у листопаді 2016 році, вид діяльності – будівництво доріг і автострад. Розмір внеску до статутного фонду: 2 000 грн. Директор: Олена Бабенко. Головним замовником послуг та робіт ТОВ є Черкаська міська рада. Так, наприклад, в минулому році ТОВ «Дорожньо-будівельне управління – 70» стало переможцем у тендері з роботи по капітальному ремонту вулиці в м. Черкаси на суму 899 343 грн (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-11-22-002066-c ). Товариство було єдиним учасником і закупівля була допороговою (для робіт менша за 1,5 млн грн).

Статус тендеру проведення капітального ремонту автомобільної дороги по вул. Гагаріна (від вул. Михайла Грушевського до вул. Партизанської) поки що «Пропозиції розглянуті», а не «Завершений», що означає, договір між замовником і постачальником не укладений. Який там буде вказаний строк виконання робіт, ще не відомо. Але в електронній системі публічних закупівель ProZorro вказаний строк:  06 квітня 2018  —  01 вересня 2018.

Наталка Хандусенко

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges