komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

ДЕ ГРОШІ? АБО ЯК ГРОМАДА НЕ ЗНАЄ ПРО ЗМІНУ ВЛАСНИКА ГАЗОПОСТАЧАННЯ

12.12.2018

У матеріалах нашого видання ми вже говорили про  зміну газопостачальника у нашій області і про те, що з 1 грудня громадяни за використаний газ мають сплачувати за новими реквізитами. (https://komora.info/groshi/4980-zmineno-postachalnika-gazu-roz-yasnennya-dlya-znam-yanchan-usikh-pitan )

Як виявилося, ситуація на сьогодні  не відповідає дійсності. Звісно, що інформація була опублікована і в газеті «Діалог»,  і розміщена на сайті нового газопостачальника, але не усі мають інтернет чи виписують згадане видання. Окрім того, за словами заступника  директора філії ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» у м. Кропивницькому Сергія Дробко: «Кожен абонент отримав  додому бланк заяви-приєднання…», та як виявилося – не кожен.

Говоримо зі знам’янчанкою  Оленою:

«Останнє, що я отримала від нашого абонентського відділу -  це рахунок за жовтень. Жодного повідомлення про зміну власника чи заяву-приєднання на мою адресу не надходило. На початку грудня, як сумлінна громадянка,  я заплатила за спожитий газ за старими реквізитами через банківський сервіс Приват24, сума близько трьох тисяч гривень. Де тепер мені шукати кошти? Про зміну постачальника я дізналася вже після оплати з місцевих ЗМІ. Чому не була проведена робота? Чому не було оголошення? Звісно, бажаючи повернути свої кошти, я запитала контролера, який мене обслуговував. Жінка повідомила, що я маю звернутися в абонентський відділ за місцем проживання, взяти купу документів та писати заяву на повернення коштів. Чи не простіше двом організаціям домовитися між собою та зробити перерахунок? Найцікавіше те, що контролер нагадала мені, що абонентський відділ тимчасово не працює. Як повернути кошти?»

Схожих ситуацій  у нашому місті – безліч. Окрім того, тимчасово не працює абонентський відділ і люди не можуть повернути свої кошти за алгоритмом, який пропонує НАК “Нафтогаз України” . Детально згаданий  заступник директора 10 грудня розповів все у  прямому ефірі телепрограми «Радіомайдан», яка транслювалася в ефірі "Українського радіо: Кропивницький" та на "Суспільному".( https://www.youtube.com/watch?v=pWdrw4giCiM&fbclid=IwAR2HJMCFzlIn8onbJLs6VOt0pGRkjSE_h6VabuQJ4zlPEBK1Aqn-n1zxxfs  ), де  він повідомив, що за поверненням коштів треба звернутися до абонентських відділів.

На сьогодні нашими журналістами опитано  10 осіб, з них 7 заплатили за старими реквізитами і тепер мають звернутися за поверненням коштів до абонентського відділу (за алгоритмом НАК «НафтогазУкраїни»), який у нашому місті не працює.

За коментарем звертаємося до начальника Знам’янського управління з експлуатації газового господарства Олега  Казмірчука:

«Якщо люди заплатили за старими реквізитами, то вони повинні написати заяву у банк на перерахунок коштів  до нової компанії (газопостачальної компанії НАК «НафтогазУкраїна»). Цю ситуацію можна вирішити в банку і не треба йти у абонентський відділ. До 15 числа абонентські відділи по усій Кіровоградській області не працюють. Якщо людина оплатила за спожитий газ через Приват24, то вона повинна звернутися у банк також.»

Зараз як діяти людям – не відомо. У Кіровоградській філії бачать один алгоритм повернення коштів, у Знам’янському управлінні з експлуатації газового господарства – інший. Можливо, схема зміни власника газопостачання за законами й не була порушена, але чомусь інформація не дійшла до основного платника – користувачів. Чомусь, користувачі повинні зараз втрачати час, звертаючись у банки, абонентські відділи, які запрацюють, ймовірно з 15 грудня і повертати свої кошти. Чи не створить це колапс черги? Чи зручно це платникові? Чи не порушені їхні права? І чи не доведеться їм брати відпустки за власний рахунок на роботі, щоб повернути кошти в банках чи в абонентських відділах? Ніхто про це не подумав.

Далі буде

Ольга ПоляковаЗагальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges