Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Люди

У Знам’янському районі протягом 2019-го року  відібрано 3 дітей із сімей, батьки яких не виконували батьківські обов'язки

13.01.2020

Протягом 2019 року статусу дитини-сироти, дитини позбавленої батьківського піклування у Знам’янському районі набули 11 дітей, із них влаштовано: під опіку – 3, до комунального некомерційного підприємства "Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради" – 2, в дитячий будинок сімейного типу – 5, на тимчасове влаштування в сім'ю родичів чи знайомих – 1. Станом на 19 грудня 2019 року в службі на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебуває 117 дітей, із них: 40 дітей перебуває під опікою, 7 – в прийомних сім'ях, 70 – в дитячих будинках сімейного типу. Всього в сім'ях проживає 89,7% дітей, середній показник по області – 94,0%. 

 Протягом 2019 року до дитячих будинків сімейного типу району влаштовано 6 дітей. Станом на 19 грудня 2019 року проведено 40 профілактичних рейдів, із них 2 у вечірній час. При сільських радах створені громадські інспекції у справах дітей, які щомісяця проводять вечірні рейди з метою перевірки дотримання законодавства щодо відвідування дітьми кафе, барів та інших закладів. За результатами рейдів у службі на облік у 2019 році поставлено 12 дітей із 12 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з них: 8 – проживають у сім'ях, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов'язків; 3 – відносно яких скоєно фізичне насильство; 1 – систематично залишає місце постійного проживання. Загалом на обліку перебуває 83 дітей із 39 сімей. Працівниками служби спільно із виконкомами сільських рад проводиться постійна профілактична робота з батьками цих сімей, крім того вони перебувають під соціальним супроводом центру. На даний час службою за участю центру, відділу та виконкомів сільських рад проведено 112 обстеження умов проживання дітей в таких сім'ях.

Із дітьми, схильними до правопорушень, які перебувають на обліках в загальноосвітніх школах та сільських радах району, під час виїздів проводиться профілактична робота. На обліку у відділі перебуває 7 неповнолітніх. Протягом 2019 року 3 неповнолітніх скоїли злочини в районі.

Службою, за участю відділу, протягом 2019 року вживались заходи щодо притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання ними батьківських обов'язків. За наслідками проведеної роботи притягнуто до адміністративної відповідальності 38 осіб, подано до суду про позбавлення батьківських прав 11 позовів, 8 з них задоволено, 3 – знаходиться на розгляді 2 суду.

Зі звіту Про підсумки роботи служби у справах дітей Знам’янської райдержадміністрації за 2019 рік

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Гість - Олександр

    Просто красені відібрали у батьків дітей і ви гадаєте що зробили краще ви помеляєтесь мене також забрали і що тепер я не маю ні житла ні батьків нічого окрім купи проблем.

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges