Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Знам’янчанка звинувачує класну керівницю сина в булінгу

26.02.2021

Жителька міста Знам’янка Кіровоградської області Лілія Алтухова звинувачує класну керівницю сина-другокласника Наталію Демченко в булінгу.

Про це повідомляє Суспільне Кропивницький

Мати каже, що вчителька принижувала її сина перед іншими дітьми, говорила, що не переведе до наступного класу. Жінка працює заступницею директорки цієї школи. Вчителька звинувачення відкидає.

Лілія Алтухова хоче, щоб класну керівницю сина перевели до іншого класу. З її слів, вчителька не знайшла підходу до її дитини, не врахувала індивідуальних особливостей: ”Здійснювала цькування та булінг, на мою думку. Це виражалось у приниженні серед дітей, висловлювалась таким чином, що дитина не може бути переведена до третього класу, хоча був ще тільки початок навчального року”.

Вчителька Наталія Демченко телефоном розповіла, що звинувачення на її адресу безпідставні: ”Я працюю, намагаюся передавати знання усім. Так само і Артему (син Лілії Алтухової – ред. ). Підходжу до нього, пояснюю, як і всім дітям”.

Біля приміщення школи зібралися батьки дітей другого класу, колишні випускники та вчителі. Вчителька біології Людмила Іваник назвала Наталію Демченко ”найкращим вчителем початкових класів у школі”. Звинувачення в булінгу назвала безпідставними.

Вчителька зарубіжної літератури Світлана Грабовська – на боці класної керівниці: ”Дитина, направду, неадекватна. Вчителька вирішила посадити його на місце, щоб він попрацював, він її бив руками і ногами в груди. Бабусі і мамі кажемо – вони відповідають, що ми брешемо”.

За словами мами другокласника Вікторія Стрілець, Артем порушує дисципліну протягом півтора року: ”Він може під час уроку залізти під парту, почати співати, голосно викрикувати якісь фрази, стукати ручкою по парті, відволікати, смикати дітей”.

У класі, де навчається Артем, 27 дітей. Про його недисциплінованість журналістам розповіли і його однокласники.

Шкільна психологиня Тетяна Білоголова каже, що дитина, мати якого звинувачує вчительку в булінгу, до школи ставиться позитивно, йому тут комфортно, але у дитини на першому місці – гра, немає навчальної мотивації: ”Думаю, йому мало уваги не тільки нашої, а й з боку батьків”.

За словами директорки Знам'янської школи Олени Подвиженко, це перша, за понад 40 років існування школи, доповідна про булінг. Лілія Алтухова звернулась до неї 10 грудня 2020 року. 11 грудня написала заяву в поліцію: ”Коли ми звернули увагу на поведінку сина і на те, що їй треба більше часу проводити з сином, як матері приділяти йому більше уваги, вона на це відреагувала агресивно”.

Начальниця відділу освіти Знам'янської міськради Людмила Клименко сказала, що у школі працює комісія, яка розслідує звернення щодо булінгу. З її слів, висновок підготують до 13:00 26 лютого.

У школі чекають на результати засідання комісії.

Тут можна ознайомитися з відео-репортажем від Супільного Кропивницький.


Читайте також: Чи маєте ви оплачувати послуги з водопостачання, якщо не отримали їх у повному обсязі?

Коронавірус на Знам’янщині станом на 26 лютого: 2 особи захворіли, 1 померла

У січні до продавців та виробників підакцизних товарів Кіровоградщини застосовано понад 600 тис гривень фінансових санкцій

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube


Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges