Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Топ тих, хто «піклується» про благоустрій нашого міста (фотофакт)


Минули вибори, але наше місто досі рясніє політичною рекламою. Ймовірно, агітатори чи волонтери політичних сил, партій, кандидатів зовсім забули про те, що у нашому місті є благоустрій і правила його виконання, які забороняють розміщувати рекламні оголошення на стовпах, парканах тощо.Попри те, що перед виборами був так званий "день тиші", політична реклама так і залишилася «прикрашати» стовпи та паркани міста.
Журналісти нашого видання промоніторили ситуацію. До уваги читачів "Топ-3 «піклувальників» благоустрою Знам’янки".

Лідером трійки беззаперечно залишається екскандидат у народні депутати Олег Бойко: його обличчя - майже на кожному стовпі південної частини нашого міста. Друге місто посіла партія «Голос»: помаранчево-червона агітація розміщена на електроопорах по всій Знам’янці. Третє місце розділили Андрій Лаврусь та свободівець Павло Дейнеко, агітатори останнього «прикрасили» його листівками навіть стенд біля приміщення Укрпошти. Не відстає й Артем Петрощук, а агітатори Олеся Довгого, який став переможцем у виборчих перегонах по округу № 102, розміщували агітаційні наліпки на авта громадян, псуючи фарбу.

Розділом 11 «Правил благоустрою міста» передбачено наступне: «11.27. Наклеювати оголошення, інформаційні та агітаційні плакати, рекламу, листівки та іншу інформацію на будинках та парканах, рекламних щитах (крім спеціально відведених), опорах та деревах, пам’ятниках та монументах, а також робити написи, малюнки.»

Цими ж правилами передбачена й адміністративна відповідальність за таку рекламу на стовпах. Проте, вона наступає тільки тоді, коли складається відповідний протокол та виноситься припис. Чи такі факти були? Це питання треба ставити відповідним спеціалістам міськвиконкому. Але є ще й повага до виконання Правил благоустрою від кандидатів та політичних сил. Ймовірно у передвиборчих перегонах усі про неї забули.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
 • Гість - Erika Donald

  Ми пропонуємо всі види позики. Позики на житло, Бізнес-позики, Особисті позики, Автомобільні позики, Кредити компанії, Студентські позики, Комерційні позики тощо, Вас відхилили банки або переглянули в чорний список?

  У вас погані кредитні бали, і ніхто не готовий здавати вам позику? Зверніться до нас сьогодні

  Якщо так, заповніть і поверніть нижче наведені деталі на адресу: erprospeld@msn.com

  Ім'я:
  Необхідна сума:
  Тривалість:
  країна:
  Номер мобільного
  erprospeld@msn.com

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges