komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Грошi

«Комерційна таємниця» як витрачаються гроші міста?

14.07.2017

Вчора, 13 липня, відбулося чергове засідання Тимчасової контрольної комісії для оцінки обгрунтування зміни тарифів на послуги перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах та встановлення економічно обгрунтованих тарифів, на яке завітав новий керівник ПП «Орбіта» Олександр Анкудінов, який займає цю посаду  два дні. Про засідання докладніше…

Члени тимчасової контрольної комісії направили листи до трьох перевізників міста (ПП «Орбіта», ФОП Цигульський М.В. та ФОП Постика С.М.), щоб вони надали наступну інформацію: штатний розпис; список працівників заробітна плата яких впливає на формування тарифів та копії наказів; табелі використання робочого часу вище вказаних працівників за квітень-травень 2017 року; копію діючих договорів на придбання паливно-мастильних матеріалів та газу за 2017 рік; шляхові листи всіх міських маршрутів за квітень-травень цього року; перелік автотранспорту, який забезпечує міські перевезення, вказавши на якому пальному він їздить.

Відповіді на листи від трьох перевізників були ідентичні і наголошували на тому, що депутатська комісія в листі та в своїх вимогах грубо порушила низку діючих законодавчих актів України, а саме: депутати мають отримувати довідкові матеріали та іншу інформацію для здійснення депутатських повноважень  лише на їх звернення; отримання копій документів чи їх оригіналів не передбачається законами; також перелік документів, що вимагає тимчасова комісія, є комерційною таємницею; не комерційною інформацією є лише відомості про чисельність та склад працюючих, їхню заробітну плату, також наявність вільних робочих місць. Крім цього, через те,  що комісія на минулому засіданні прийняла рішення про проведення он-лайн трансляції засідання, розгляд матеріалів в такому випадку стає неможливим, тому що вони є комерційною таємницею.

Отже, виходить наступне: наші місцеві перевізники отримують бюджетні кошти на перевезення  пільгових  категорій  громадян, зауважте, що ці кошти є Ваші власні у вигляді сплачених податків, до 2 млн. грн.. А на скільки обґрунтована ціна вартості проїзду – це комерційна таємниця! Тобто як витрачаються гроші міста – це секрет!

Уявіть, одного дня перевізники вирішать підняти ціну за своїм бажанням, наприклад, з 4 грн. до 6 грн.. В економічний відділ принесуть необхідні документи, які начебто підтверджують підвищення ціни, але перевірити правдивість її не можливо, бо це комерційна таємниця!

Наталка Хандусенко

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Погоджено  розмір щомісячної плати за навчання в дитячій музичній школі ім. М.В. Лисенка на 2022/2023 навчальний рік

5.08.2022

Відповідне рішення «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання в дитячій музичній школі ім. М. В. Лисенка» прийняте сьогодні (5 серпня) Знам’янським міським виконавчим комітетом.

Доповідачка з цього питання, начальниця відділу культури і туризму Знам’янського міського виконавчого комітету Світлана Бабаєва відмітила: «Оплата лишається  на рівні минулого року.»

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges