Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Грошi

На День міста артиста не буде – так вирішила міська рада

19.07.2017

Вчора, на спільному засіданні постійних комісій Знам'янської міської ради було запропоновано відділом культури та туризму включити до проекту рішення додаткові витрати щодо змін до бюджету 2017, у сумі 85 тис. грн., на проведення святкування Дня міста. Але ця пропозиція не була підтримана більшістю депутатів.

У суму 85 тис. грн. входили наступні витрати: оренда сцени, спеціального світового та звукового обладнання та виступ артиста або артистки з гонораром 30-35 тис. грн.. На думку більшості присутніх депутатів такі витрати недоречні, бо в місті є багато гарних колективів, які залюбки подарують свою творчість знам’янчанам.

Зокрема, депутатка Наталія Тишкевич, наголосила, що зараз на сході країни війна. У той час, як захисники в зоні АТО потребують допомоги і підтримки, наше місто буде витрачати майже сто тисяч гривень на розвагу, без якої можна обійтися.

Наталія Тесленко в свою чергу запропонувала взагалі купити таку сцену, щоб кожного разу не витрачати на її оренду великі кошти. Також зауважила, що такий захід можна влаштувати за спонсорські кошти, як раніше і робилося.

Неля Данасієнко поділилася власним досвідом як матуся, сказавши, що для дітей велике задоволення виступати на усіляких заходах, тим паче при Палаці культури та Центрі дитячої та юнацької творчості є багато талановитих дитячих колективів.

Також депутати наголосили, що ці кошти можна витратити на потреби міста, які є позачергові.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Українцям почнуть виплачувати соцдопомогу замість пенсії, що потрібно знати?

15.07.2018

«Пенсійна реформа суттєво підвищила вимоги до страхового стажу, необхідного для того, аби оформити пенсії. Тож з нового року доволі багато українців позбавлені можливості вийти на заслужений відпочинок, навіть якщо вони досягли пенсійного віку. Але вони за рішенням уряду можуть отримувати тимчасову допомогу (з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 року), а тоді при досягненні віку 63 роки їм нарахують пенсію», – каже Василь Гельбич. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges