Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Грошi

Замість талонів для хворих ветеранів – надрукували книгу

На 43-ій сесії Знам’янської міської ради депутати не підтримали більшістю голосів виділення коштів Знам’янській міській організації ветеранів України на матеріальне заохочення активу в сумі 11,5 тис. грн.. Яка причина такого рішення депутатського корпусу?

У проекті рішення про бюджет передбачалося виділити міській організації ветеранів 30 тис. грн. за рахунок перевиконання доходів на матеріальне заохочення активу в сумі 11,5 тис. грн., видачі талонів на відвідування хворих ветеранів в сумі 10,3 тис. грн. та підписку газети «Знам’янські вісті» на 2018 рік в сумі 8,2 тис. грн..

Під час засідання спільних комісій Наталія Тишкевич зауважила, що протягом двох років депутатам  7-го скликання міська організація ветеранів не надала жодного підтверджуючого документу щодо своїх витрат. Також невідома точна кількість членів організації. Більше того, без рішення міської ради була видана книга «Дорога довжиною в 30 років».

У результаті, на протокольне доручення спільного засідання постійних комісій Знам’янської міської ради від 17 жовтня, Знам’янська міська рада ветеранів повідомила: у міській організації ветеранів України – 8860 ветеранів, 52 первинні ветеранські організації;матеріальне заохочення членами ради здійснюється за особистий внесок у роботу організації та відповідальне ставлення до виконання доручень, відповідно до рішення президії Знам’янської міської ради ветеранів. За 9 місяців витрачено 27200 грн.. Заробітну плату жоден із членів ради протягом 10 років не отримував. Контроль за виконанням статутних вимог, рішень президії, фінансовими витратами здійснює ревізійна комісія ради ветеранів.

Крім цього, у відповіді на протокольне доручення постійних комісій говориться, що на друкування книги «Дорога довжиною в 30 років» було витрачено 32760,5 грн.. Оскільки кошти на книгу не були передбачені кошторисом на 2017 рік, ці витрати були здійсненні за рахунок коштів, які були передбачені на соціальне забезпечення (придбання талонів для відвідування хворих), на передплату газет на наступний рік та матеріальне заохочення.

На спільному засіданні постійних комісій представниця організації щодо талонів для відвідування хворих пояснила, що 10,3 тис. грн. передбачені на 52 ветеранські організації по чотири талони на кожну. Вартість одного талону 50 грн., продукти на цю суму купують в магазині «Імперія».  Передплата газети «Знам’янські вісті» на 2018 рік на суму 8,2 тис. грн. передбачена для голів ветеранських організацій –  всього 65 екземплярів.

Повертаємося до теми матеріального заохочення. Депутати доручили міській ветеранській організації представити повний список з прізвищами, за яким надають матеріальні заохочення, але він на сесію наданий не був.

Отже, замість газети та талонів надрукували книгу!? Саме з цієї причини депутати не підтримали  витрати в суму 11,5 тис. грн.на матеріальне заохочення активу міської ветеранської організації. А залишили лише 18,5 тис. грн.- кошти на талони для відвідування хворих ветеранів та передплату газети «Знам’янські вісті».

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Цифра дня 18.06.2019

18.06.2019

Субвенцію на соцекономрозвиток одержать і районні бюджети, а також бюджети міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад - місто Знам'янка 600 тис.грн.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges