komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Грошi

Грейдерування по-знам’янськи

13.11.2017

У липні 2017 року в системі публічних електронних закупівель ProZorroуправління містобудування, архітектури та ЖКГ Знам’янської міської ради розмістило оголошення щодо проведення тендера по грейдеруванню вулиць Знам’янки на суму 143 305 грн.. А чи були ці вулиці прогрейдеровані?

У тендері здобула перемогу філія «Знам’янський райавтодор». Підприємство було єдиним, хто подав пропозицію на участь.  

Тендер відбувся влітку, а зараз листопад, а не за горами зима. Редакція KOMORA.INFO вирішила перевірити стан дорожнього покриття вулиць, які за угодою мали були прогрейдеровані: вул.Леваневського, вул.Василя Сухомлинського, вул.Дмитрівська, вул.Олександрійська, вул.Матросова, пров.Левка Мацієвича, пров.Олекси Гірника, пров.Перший Поперечний, пров.Другий Поперечний, пров.Глінки, пров.Коцюбинського.

Для того щоб дізнатися строки виконання робіт, звертаємося до документів договору, за якими маємо декілька варіантів дат:

  • Варіант №1: у системі ProZorro, в оголошенні про проведення тендеру, зазначено, що строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:24 липня 2017  —  04 серпня 2017;

  • Варіант №2: у договорі підряду, який підписаний 2 серпня, в пункті №6 Виконання робіт говориться, що строк виконання робіт: початок - липень 2017р., закінчення – серпень 2017 р., з правом дострокового виконання;

  • Варіант №3: знову ж у договорі, але вже в пункті №16 написано, що договір набирає чинності з дня підписання його (тобто з 2.08) уповноваженим представниками Сторін  і діє до 31 грудня 2017 року.

Отже, за другим варіантом роботи мають вже бути виконані, а за третім…?

До речі, оплата через казначейство Знам’янській філії «Райавтодор» відбулася 16 серпня 2017 року.

Представляємо Вашій увазі фотоекскурс «грейдерованими» вулицями, на які за договором передбачається (Таблиця 1):

Слід також зауважити, що серед цих вулиць є ділянки, які покриті каменем, що навряд чи грейдеруються. Сподіваємося, це враховується…

 

У результаті … роботи досі не виконані, тому будемо чекати на сніг та грейдерувати замети.

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Погоджено  розмір щомісячної плати за навчання в дитячій музичній школі ім. М.В. Лисенка на 2022/2023 навчальний рік

5.08.2022

Відповідне рішення «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання в дитячій музичній школі ім. М. В. Лисенка» прийняте сьогодні (5 серпня) Знам’янським міським виконавчим комітетом.

Доповідачка з цього питання, начальниця відділу культури і туризму Знам’янського міського виконавчого комітету Світлана Бабаєва відмітила: «Оплата лишається  на рівні минулого року.»

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges