Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Грошi

Земельні питання: на Кіровоградщині порушниками відшкодовано 1,4 млн грн

12.11.2017

Упродовж 11 місяців 2017 року спеціалісти управління з контролю за використанням та охороною земель головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області провели 503 перевірки дотримання вимог земельного законодавства.

Фахівцями видано 591 наказ «Про здійснення державного контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності». У ході проведення перевірок виявлено 307 порушень, складено 171 протокол про адміністративні правопорушення, винесено 168 постанов, з них 17 - про закриття справи у зв’язку із ознаками злочину (матеріали направлено до правоохоронних органів), 151 – про притягнення до адміністративної відповідальності. Для вжиття заходів реагування матеріали з 43 справ направлено до правоохоронних органів, із них 15 – до прокуратури.

Зважаючи на виявлені порушення, нараховано розмір заподіяної шкоди державі на суму 11,7 млн грн, з них майже 1,4 млн грн порушниками відшкодовано у добровільному порядку. Накладено штрафів на суму 33,1 тис. грн, з яких 24,05 тис. грн сплачено у добровільному порядку.

Довідково

Відповідно до статті 2 Закону України „Про державний контроль за використанням та охороною земель”, основними завданнями державного контролю за використанням та охороною земель є: забезпечення додержання органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами земельного законодавства України; забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони та раціонального використання земель; запобігання порушенням законодавства України у сфері використання та охорони земель, своєчасне виявлення таких порушень і вжиття відповідних заходів щодо їх усунення; забезпечення додержання власниками землі та землекористувачами стандартів і нормативів у сфері охорони та використання земель, запобігання забрудненню земель та зниженню родючості ґрунтів, погіршенню стану рослинного і тваринного світу, водних та інших природних ресурсів.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Цифра дня 18.06.2019

18.06.2019

Субвенцію на соцекономрозвиток одержать і районні бюджети, а також бюджети міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад - місто Знам'янка 600 тис.грн.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges