komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Грошi

2017 рік для Знам’янки в розрізі податків

26.03.2018

На сьогодні штат Знам’янського відділення Олександрійської ОДПІ ДФС у Кіровоградській області складається з 5 осіб, для порівняння, до штату Знам’янської податкової інспекції два року тому входило 70 осіб. Також у Знам’янському відділенні працюють 5 осіб, які раніше входили до штату нашої місцевої податкової, але тепер – у складі головного управління ДФС області. Основна функція відділення – це надання адміністративних послуг, пов’язаних з податками: всі потрібні документи юридичними та фізичними особами здаються в електронному вигляді, тому випадки, коли люди приходять особисто не часті, переважно під час річної звітності, отримання довідки про доходи для декларування, з приводу земельних питань тощо. Надходження прямих та непрямих податків як державних, так і місцевих, перебувають на контролі саме Знам’янського відділення Олександрійської ОДПІ. Які підприємства Знам’янки є найбільшими платниками ПДФО? Саме цей податок є головним джерелом наповнення міського бюджету. Чи сплачують найбільші супермаркети міста податки саме до бюджету міста? Чи продовжують знам’янчани закривати ФОПи? На всі ці питання надав відповіді Павло Козін, начальник Знам’янського відділення Олександрійської ОДПІ ДФС у Кіровоградській області.

  • Павло Іванович, чи входить до повноважень Знам’янського відділення податкової інспекції контроль виплат заробітної плати в «конвертах»?
  • Наше відділення може діяти лише у випадку передачі нам матеріалів вже встановленого факту поліцією, податковою міліцією або іншими правоохоронними органами. Тобто, лише після цього складаються нарахування, і навіть не нашим відділенням, а обласним управлінням.
  • Після внесення змін до Податкового Кодексу України усі підприємці зобов’язані платити податок, навіть за відсутності підприємницької діяльності. З цієї причини почали масово закривати ФОПи. Чи продовжують закривати їх зараз?
  • У той період закрилися так звані «сплячі» підприємці. З того моменту хвиля масового закриття підприємницької діяльності припинилася.
  • А які підприємства Знам’янки є найбільшими платниками податку саме до міського бюджету, тобто сплачують ПДФО?
  • У м. Знам’янка таких платників небагато, порівняно зі Знам’янським районом, на території якого знаходиться багато сільськогосподарських підприємств. Найбільші платники податків до міського бюджету, тобто ті, що сплачують ПДФО - це ТОВ «Геоід», ТОВ «АДМ Знам’янський елеватор», ФГ «Мороз А.П.», Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня Кіровоградської обласної ради.

Якщо говорити у грошовому еквіваленті сплати ПДФО по зростанню, то маємо наступне: найбільшими платниками є ТОВ «Геоід» та ТОВ «Агропродукт» (у 2017 р. кожним підприємством сплачено ПДФО по  1 400 000 грн), ТОВ «АДМ Знам’янський елеватор» (1 200 000 грн), Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня (1 100 000 грн), ФГ «Мороз А.П.» (220 000 грн). Але слід зауважити, що з цих сум до міського бюджету надходить 60%, до державного бюджету 25%, до обласного – 15%.

Але головними платниками ПДФО не є підприємства, а це самі мешканці міста, переважно працівники державних установ та організацій. Тобто, так звані, кошти з бюджету в бюджет.

У 2017 році до загального фонду державного бюджету надійшло 74 500 000 грн (2016 р. – 51 600 000 грн). До міського бюджету минулого року було сплачено податків у розмірі 173 800 000 грн (2016 р. – 127 000 000 грн), з яких 144 550 ПДФО (2016 р. – 104 500 000 грн).

  • А що сплачують до міського бюджету супермаркети, такі як «АТБ – Маркет», Файно Маркет, «Оптовичок» тощо?
  • Нічого. У кращому випадку ПДФО від зарплати найманих працівників, які прописані у Знам’янці. Усі прямі податки вони сплачують до податкової інспекції регіону, де зареєстровані.

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Погоджено  розмір щомісячної плати за навчання в дитячій музичній школі ім. М.В. Лисенка на 2022/2023 навчальний рік

5.08.2022

Відповідне рішення «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання в дитячій музичній школі ім. М. В. Лисенка» прийняте сьогодні (5 серпня) Знам’янським міським виконавчим комітетом.

Доповідачка з цього питання, начальниця відділу культури і туризму Знам’янського міського виконавчого комітету Світлана Бабаєва відмітила: «Оплата лишається  на рівні минулого року.»

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges