Федерація баскетболу України для Знам'янки
1 серпня на баскетбольному майданчику
біля школи-гімназії №3 (м.Знам'янка) було встановлено нове обладнання для гри в баскетбол. Олександр Кукса (ініціатор) розповів, що не так давно Світлана Савранська - волонтер ГО "Майдан" - запропонувала ідею звернутись до Федерації баскетболу України. На початку липня Олександр написав листа до Києва; отримав дозвіл на роботи від директора гімназії Олени Подвиженко.
В результаті на майданчику замінено 2 щити і 2 кільця. Грає на майданчику досить багато і молоді, і підлітків. Лише знайомих Олександра Кукси не менше десяти.
Довідково: кілька років тому шкільний баскетбольний майданчик вже впорядковували, але до щитів діло не дійшло.
Олександр Кукса: "Ми робимо це для себе, бо краще ділом, ніж багато хто словами"
Оксана Войчишина
Коментарі
- Коментарі не знайдено


Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість