komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Війна

ДІЄВА ДОПОМОГА ВОЛОНТЕРІВ ЗНАМ’ЯНЩИНИ (ЧАСТИНА VI)

22.04.202

20 квітня у Знам’янці офіційно відкрито  Гуманітарно-логістичний центр.  Завдяки співпраці:  СПО "ПАТРІОТ" (голова Володимир Коляда),   ГО "УКРАЇНСЬКЕ КАПЕЛАНСТВО" (керівник відокремленого підрозділу у Знам’янці -  Сергій Карлюга), волонтерів м. Знам'янка та Знам'янської міської ради тепер від нашої громади системно буде надходити  допомога воїнам ЗСУ, переселенцям, та відбуватись доставка гуманітарної допомоги для мирного населення, яке ще перебуває на територіях бойових дій.

Робота волонтерів центра стала вже  результатом зусиль, що передували від початку активних бойових дій в Україні з 24 лютого 2022 року.

  • У перший день 24 лютого, ми зрозуміли, що ситуація у нашому місті має бути контрольованою, - розповідає Володимир Коляда, -  почали у нічний час патрулювати місто і слідкувати за порядком. Паралельно шукати ресурси і допомагали переселенцям, облаштували спортивну залу, де проходять тренування, під потреби для тимчасового житла. Годували і допомагали чим могли. Бути у такий час активним – це не вибір, це наш обов’язок! Нас багато, разом зараз до 50 чоловік волонтерів.

Націленість на результат отримання гуманітарних вантажів мала одну перепону – відсутність приміщення для створення центру. Завдяки домовленості з міською радою та співпраці, визначено, що  зараз це буде  спортивна зала професійного училища по вул. Олени Теліги у Знам’янці.

  • Я бажаю, щоб у цьому центрі отримували допомогу всім потребуючим, ми готові бути партнерами у всіх добрих намірах знам’янчан, - висловився міський голова Володимир Сокирко.

За період облаштування приміщення (до відкриття) Гуманітарно-логістичний центр паралельно  вже надавав гуманітарну допомогу.

  • Ми маємо фотозвіт проведеної діяльності до часу офіційного відкриття. Акцент нашої роботи не тільки у гуманітарній допомозі, велика частина – це саме логістика. Наші волонтери займались доставкою вантажу, який  був наданий партнерам ГО "Українське капеланство" в такі міста: Костянтинівка, Буча, Миколаїв, Суми, Харків, Олександрія, Тростянець. У місті Знам'янка була організована допомога евакуаційним потягам, Знам'янській лікарні ім. Лисенка, Знам'янському ХАБу, ГО «Майдан», переселенцям, теробороні, та ЗСУ, які знаходяться в зоні бойових дій та підрозділам, які формувались, - розповідає координаторка центру Тетяна Захарчук.- Від часу нашої спільної згуртованої роботи маємо такі цифрові показники: передано людям миючі засоби - 180 кг, консервації  - 310 кг, корм для тварин – 135 кг,  дитяче харчування -80 кг, засоби гігієни – 280кг,  одяг -700 кг, простирадла 110 шт.,  подушки - 65 шт.,  рушники - 215 шт., постільна білизна 50 комплектів.

Вантаж  у понад 6 тон приїхав з Північної Ірландії.

  • Ми прагнемо багато вантажів передавати на передову воїнам ЗСУ. Плануємо поїздку за поїздкою, - ділиться думками військовий капелан Сергій Карлюга, - завдяки допомозі моєї сестри Марини Фюрей з Ірландії,  отримали дуже цінний вантаж. Дякую їй за турботу про всіх нас, наших воїнів. Це продовольчі набори, засоби гігієни, медичні засоби, речі. Велика потреба зараз у військовій амуніції. Ми хочемо мати багато партнерів, не будемо загадувати наперед, але партнерські стосунки і домовленості вже є.

 

Гуманітарно-логістичний центр працює за адресою вул. Олени Теліги, 6. Графік роботи з понеділка до п’ятниці з 9 до 18 годину, субота з 9 до 13 години, неділя – вихідний.

Тел. Для довідок 095-554-01-92.

Статті циклу читайте тут:

ДІЄВА ДОПОМОГА ВОЛОНТЕРІВ ЗНАМ’ЯНЩИИ У ВОЄННИЙ ЧАС

ДІЄВА ДОПОМОГА ВОЛОНТЕРІВ ЗНАМ’ЯНЩИНИ У ВОЄННИЙ ЧАС (ЧАСТИНА II)

ДІЄВА ДОПОМОГА ВОЛОНТЕРІВ ЗНАМ’ЯНЩИНИ У ВОЄННИЙ ЧАС (ЧАСТИНА III)

ДІЄВА ДОПОМОГА ВОЛОНТЕРІВ ЗНАМ’ЯНЩИНИ (ЧАСТИНА IV)

ДІЄВА ДОПОМОГА ВОЛОНТЕРІВ ЗНАМ’ЯНЩИНИ (ЧАСТИНА V)

Спілкувалась Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges